1. Ana Sayfa
  2. Güncel Fiyatlar
  3. Sineklik Fiyatları

Sineklik Fiyatları

sineklik-fiyatlari

Sineklik Fiyatları (Sineklik Fiyatları)

Sineklik fiyatları özellikle evlerinde yaz aylarında sineklerden şikayetçi olan ve kapıları ile beraber pencerelerine sineklik taktırmak isteyenlerin, merak ettiği konulardan bir tanesidir. Sinekler özellikle insanların yaşam alanlarını çok fazla meşgul ederek, kendilerini rahatsız etmektedir. Bu yüzden insanlar evlerine farklı modellerde sineklik taktırmaktadırlar. Sineklik fiyatları ise takdırılan sinekliğin modeline ve malzemesine göre değişkenlik göstermektedir. Sineklik yapan bazı pimapen mağazaları, fiyatları oldukça uygun tutmaktadırlar. Sineklik yaptırmak isterseniz bu yerlerden istediğiniz modelde sinekliğinizi uygun fiyatlar ile yaptırabilir ve yaz boyunca sineksiz bir ortamda hayatınızı sağlıklı bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Sineklik Nedir?

Balkon ve pencereler ile buraların kapıları olarak da kullanılan mekanların havalandırılması esnasında dışarıdan Uçan Ya da yürüyerek girebilen haşerelerin içeri girmelerinin önüne geçen değişik çalışma biçimlerine sahip profilleri sineklik ismi verilmektedir.

Modellerine Göre Sineklik Fiyatları

Sineklik fiyatları konusunda müşterilerine ekonomik fiyatlar sunan firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların elinde bulunan sineklik modelleri hem farklı özelliklere sahip, hem de oldukça şık ve gösterişlidir. Özelliğine göre fiyatıda farklı olan sineklik modelleri, fonsiyonel özelliklere sahiptir.

Bu modeller şunlardır.

  • Menteşeli pencereli sineklik modeli.
  • Kaydırmalı plise sineklik modeli.
  • Mıknatıslı ve kendiliğinden kapanır sineklik modeli.
  • Pencere cam sineklik modeli.

gibi sineklik modellerinin yanısıra, tüm pencerelere uygun olan ve klasik sineklik modelleri bulunmaktadır. Bu sineklik modelleri içerisinde yer alan ve fonksiyonel özelliklere sahip olan modeller biraz pahalıdır. Diğer basit ve normal olan sineklik fiyatları ise daha uygun ve ekonomiktir. Siz de kesenize uygun olan sineklik modellerini uygun fiyatlara alabilir ve uzun süreli olarak kullanabilirsiniz.

Sineklik Fiyatlarının Ödemeleri Kolay mıdır?

İstediğiniz modelde ve fiyatta olan sinekliğin ödemeseni, satışını yapan firmalar farklı ödeme seçenekleri ile yapabiliyorsunuz. Sineklik satan çoğu firmalar müşterilerine, ödemelerde kolaylıklar sağlamaktadırlar. Hem indirimli olarak, hem de son derece güvenilir ödeme seçeneklerini tercih edebilmektesiniz. Firmaların sunduğu ödeme seçenekleri içerisinde en çok tercih edilen ise, kredi kartı ve banka havalesidir. Bu iki ödeme seçeneği hem ekonomik fiyatlar ile, hem de oldukça hızlı bir şekilde ödeme yapabieceğiniz sineklik modelleri için geçerli olmaktadır. Siz de kesenize uygun olan sinekliği yaptırma isterseniz, nakit olarak ödeme yapmanız sizlerin indirimlerden faydalanmanızı sağlayacaktır. Cepbank para transferi ve papara hesabınız ile de rahatlıkla firmalara sineklik almak için ödeme yapabilmektesiniz.

Sineklik Fiyatları Güncel 2021 Listesi

Sineklik ÇeşitleriEn (cm)Boy (cm)Fiyat
Menteşeli Cam Pencere Sinekliği7014065 TL
Menteşeli Kapı Sinekliği90210175 TL
Pileli Pencere Sinekliği (Dikey, Yatay)70140150 TL
Pileli Kapı Sinekliği90210275 TL
Pileli Çift Kanat Kapı Sinekliği150-200210400 TL
Pileli Çift Kanat Kapı Sinekliği201-250210440 TL
Pileli Çift Kanat Kapı Sinekliği251-300210480 TL
Sürgülü Pencere Sinekliği70140180 TL
Sürgülü Kapı Sinekliği90210350 TL
Kedi Pencere Sinekliği (Dar Gözenekli)70140120 TL
Kedi Kapı Sinekliği (Dar Gözenekli)90210240 TL
Kedi Pencere Sinekliği (Geniş Gözenekli)70140150 TL
Kedi Kapı Sinekliği (Geniş Gözenekli)90210300 TL
Sinek Teli (Fiberglas Malzeme)1003000165 TL
Sinek Teli (Naylon Malzeme)100250095 TL

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Güncel Fiyatlar hakkında bilgi veren hemen hemen her gün araştırmalar yapan bir editörüm! Sizlerle güncel fiyatlar ve ekonomi bilgilerini paylaşmak için heyecanlanıyorum! :)

Yorum Yap