1. Ana Sayfa
  2. Alkol ve İçki Fiyatları
  3. Martini Vermut Fiyatları

Martini Vermut Fiyatları

martini-vermut-fiyatları

Martini Vermut Fiyatları

Biliriz ki tatillerde, özel günlerde ve birçok güzel günde kokteyl sık sık tüketilir. Kokteyl diyince akla gelen sayılı isimlerden Martini Vermut mükemmel bir tada sahiptir. Sizlere bugün Martini Vermut Fiyatları için araştırmalar yaptık ve edindiğimiz bu güzel bilgileri sizinle paylaşmak istedik. Hep birlikte gelin içeriğimizi gezelim, dolaşalım. Hem bilgilenelim, hem de vermut fiyatları, martini fiyatları hakkında fikir sahibi olmuş olalım. Alışverş yaptığınız yerler hakkında Migros, Carrefour, Metro gibi marketlerde artış veya düşüş gösterebilir fiyatlar. Biz genel olarak sabit satış fiyatını sizlere sunuyoruz.

Martini ve Vermut hakkında bilmeniz gerekenler

  • Vermut içki çeşidi olan Martini, alkollü kokteyl çeşidi olarakta bilinmektedir. Oysa ki çoğu insan yanılır ve bu bir vermut içki ürünüdür.
  • Martini ve vermut deneyimleyen insanların çoğunun yaptığı yorumlara bakılırsa, şekerli ve lezzetli bir şarap olduğunu söylerler. İlk defa deneyimlemek gerçekten harikadır.
  • Beyaz üzümden üretilmiş olan Martini Rosso; üzüm ve karamel uyumu ile loş bir kırmızı renge sahip vermut içki ürünlerindendir.
  • Martini bianco; daha çok size ağır bir şekilde şeker tadı verebilir ama yine de lezzetlidir.
  • Martini Extra Dry; sizi uçsuz bucaksız ormanlara götürüp sanki elleriyle meyve yediriyormuş hissiyatı yaratır. Yani kısaca meyve tadı ile çok güzel bir uyum yakalarsınız.
  • Alkol oranı yaklaşık %20 olan Martini çeşitlerine göre içimleri değişebilir.
  • Eğer kalorisini merak ediyorsanız diğer alkol türlerine göre, kadın okurlarımızı bi tık üzebilir çünkü 80 mL’de 166 kalori var 😀
  • Son olarak üretim yerinin İtalya olduğunu söylemezsek duramayız. Gerçekten yapıyorlar bu işi italyanlar, biz denedik sevdik eğer sizde severseniz gelin yorumlarda bizim ile paylaşın ve diğer okurlarımızda tecrübelerinizi dinlesin 🙂

Martini Vermut Fiyatları

100 lük Martini Extra Dry Fiyatı185,00 ₺
100 lük Martini Bianco Fiyatı185,00 ₺
100 lük Martini Rosso Fiyatı185,00 ₺
100 lük Martini Bitter Fiyatı185,00 ₺
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Güncel Fiyatlar hakkında bilgi veren hemen hemen her gün araştırmalar yapan bir editörüm! Sizlerle güncel fiyatlar ve ekonomi bilgilerini paylaşmak için heyecanlanıyorum! :)

Yorum Yap